ביטוח סיעודי

יש אנשים שעבורם הפעולות הפשוטות ביותר הן משימה בלתי אפשרית. לקום, לשכב, להתלבשולהתפשט בכוחות עצמך, היכולת הבסיסית לאכול, לשתות ולהתרחץ, ללכת לשירותים, אולהתנייד עצמאית ממקום למקום.כל הדברים האלה נלקחים כמובנים מאליהם במציאות חיינו היום יומית. קשה לנו להעלות עלהדעת שמצב כזה יכול להיות מנת חלקנו, אולם למרבה הצער המציאות מכה לעיתים בפניםברגעים בלתי צפויים.

כיצד נמנעים ממצב שבו אנו הופכים למעמסה על יקירנו עקב צרכים סיעודיים?ביטוח סיעודי דרך ביטוח סיעודי נותן מענה לכך: זהו ביטוח אשר מעניק למבוטח גב כלכלי במקרה שבו הוא מוגדרסיעודי, כלומר, לא מסוגל לבצע בכוחות עצמו לפחות שתיים מהפעולות הבסיסיות שפורטומעלה שאחת מהן חייבת להיות שליטה על הסוגרים.הביטוח מסייע בשמירה על מחייה בכבוד, ככל שניתן, על ידי מימון ותמיכה באספקת האמצעיםהנדרשים לשם כך: טיפול על ידי מטפלים סיעודיים מקצועיים ובעלי הכשרה, מימון שהייהבמוסדות סיעודיים במידת הצורך, וסיוע במתן פתרונות סיעודיים שונים שבמרבית המקרים לאמסובסדים על-ידי מוסדות המדינה. כהגנה על זכויות המבוטח הסיעודי, הוחלט על-ידי המפקח על הביטוח לשנות את עובדת היות הביטוח הסיעודי מוצר עם פרמיה קבועה.

כיצד נמנעים ממצב שבו אנו הופכים למעמסה על יקירנו עקב צרכים סיעודיים?

במידה ומבטחים דרך קופת חולים, הביטוח מכסה לרוב רק במידה ולא מצליחים לבצע 3 פעולות מהרשימה והכיסוי מסתיים לרוב לאחר 5 שנים גם אם המצב לא משתפר לעומת הביטוח הפרטי דרך ביטוח ישיר שאין בו הגבלה ל5 שנים וניתן אף לקבל כסף לכל החיים במידה והמצב לא משתפר וכאמור ניתן לקבל את כספי הביטוח כשלא מסוגלים לבצע 2 פעולות מתוך ה6.במידה ויש לי ביטוח בריאות דרך קופת חולים התשלום הוא כפול אם אני מבטח את עצמי גם דרכיכם?לא,במידה ויש ביטוח בקופת חולים אז מבצעים רק השלמה לחלקים שהביטוח בקופת חולים לא מכסה.בכל מקרה התשלום רק עבור החלק החסר ואינו תשלום כפול.חשוב לדעתהתשלום עבור הביטוח על-ידי המבוטח מתייקר עם השנים ככל שהצורך בביטוח הופך, למעשה, לחיוני יותר.

השינוי העיקרי לטובת הצרכן הוא שהפרמיה תישאר קבועה, וכך ניתן יהיה להבטיח יכולת עמידה כלכליתבתנאי הביטוח לאורך זמן, בפרט בשעת צורך.לאור חשיבות מענה סיעודי מקצועי ומקיף במידת הצורך, יש לבחור בקפידה את החברההמבטחת, תוך שימת דגש על מהימנות, יציבות ומקצועיות. לנו בביטוח אישי שנים של ניסיוןבתחום הביטוחים הסיעודיים, שעומדות לזכותנו ומאפשרות לנו להעניק לכם את סל הפתרונותהסיעודיים המקיף והעדכני ביותר שמתאים עבורכם.

Share on facebook
Share on whatsapp

המומחיות שלנו היא לתת ללקוח את כל השירותים תחת קורת גג אחת. ביטוחי בריאות, ביטוחי חיים, ביטוחי משכנתא, ביטוחי דירה, ביטוחי רכב, סל שירותים וביטוחים לעסק, ביטוחי מנהלים, קרנות השתלמות וגמל,מוצרי חיסכון ופיננסים, החזרי מס, יעוץ משכנתא להלוואות חדשות ולמחזור, וליווי וייעוץ משפטי בכל התחומים בהם אנו עובדים!

כל הזכויות שמורות © ביטוח אישי 2022