ביטוח חיים

רווחתם של הקרובים לנו חשובה עבורנו, פעמים רבות, לא פחות מרווחתנו שלנו. סוגיית פטירה בטרם עת, והותרת היקרים לנו אשר תלויים בנו פעמים רבות כלכלית, מעסיקה רבים מאיתנו. ביטוח החיים נועד להבטיח שיקיריכם יהיו בידיים טובות, גם במקרה שבו אתם לא תהיו שם, חלילה, לדאוג לרווחתם. משמעות הדבר היא שהיקרים לנו יקבלו סכום כסף שיאפשר את המשך כלכלתם ושמירה על רמת החיים שאליה היו מורגלים. באופן זה אנו מעניקים לכם את הידיעה המנחמת שלא יתווספו טרדות כלכליות על הקושי הנפשי, על הכאב שבאובדן ועל הגעגוע.

סוגיית פטירה בטרם עת, והותרת היקרים לנו אשר תלויים בנו פעמים רבות כלכלית, מעסיקה רבים מאיתנו

על אף שמרבית העובדים השכירים זכאים לביטוח חיים בסיסי ממקום עבודתם, חשוב לדעת כי ביטוח זה מעניק כיסוי של סכומים כספיים קטנים יחסית, שאין די בהם על מנת לכלכל את יקירינו מעבר לתקופה קצרה בלבד. למי מכם שמשלמים כבר על ביטוח חיים, כדאי לדעת שאצלנו תוכלו להוזיל במקרים רבים את עלות הביטוח ועדיין לזכות לכיסוי רחב ומקיף מחברת ביטוח אמינה ובעלת מוניטין. הודות לניסיון הרב שצברנו בתחום ביטוחי החיים, לצד היכרות עם שאר חברות הביטוח הגדולות במשק ועבודה בממשק עמן, ביכולתנו להציע למבוטחינו סל אופציות נרחב.

ביטוח אישי, כסוכנות ביטוח מובילה בתחומה, היא מהבודדות בשוק שמתחייבת כי ביכולתה לאפשר לכל אדם לדאוג לרווחת משפחתו, גם אם עבר חיתום רפואי ונדחה בעבר על-ידי חברות ביטוח אחרות. אנו מבטיחים כי אצלנו, כולם זכאים לביטוח חיים, וכל זה תוך הקפדה על יחס אישי לכל מטופל על-ידי סוכן ביטוח מקצועי, ותוך מתן המחירים האטרקטיביים ביותר בשוק ללקוחותינו.

Share on facebook
Share on whatsapp

כל הזכויות שמורות © ביטוח אישי 2021