ביטוח חיים [city_from_search]

ביטוח חיים הינו הסכם בין חברת הביטוח לבין המבוטח בו הוא מעניק למבוטח גב כלכלי במקרה של תאונה ובעיקר במקרה של מוות מכל סיבה. הפיצוי הכספי מועבר למבוטח בצורה של סכום חד פעמי או בצורה של קצבה חודשית בהתאם לפוליסה אותה רכש. ביטוח חיים בא להגן על המבוטח (או על המוטבים שבחר) במקרה של אובדן היכולת להתפרנס בין אם הגורם הוא מוות או תאונה שבה המבוטח איבד את היכולת לעבוד ובמקרה של נכות. 

מדוע צריך ביטוח חיים?

כל אחד ואחת מאיתנו בחיי היום יום דואג לבני משפחתו לכל צרכיהם השוטפים ולפרנסתם.

אך האם שמנו לב לדאוג לפרנסתם גם לאחר מותנו חס וחלילה?

במקרה פטירה בטרם עת של אחד המפרנסים יכולת הקיום של שאר בני המשפחה עלולה להיפגע כתוצאה מאובדן ההכנסה בעוד הם נמצאים באבל וצער על מות בן משפחה. הביטוח מעניק לבני המשפחה בעת הצורך גב כלכלי שיאפשר להם לשמור על רמת החיים לה הם רגילים ולהמשיך את שגרת חייהם ללא צורך בהסתגלות למציאות כלכלית חדשה ומגבילה.

ב”ביטוח אישי” נדאג להקשיב לצרכים האישיים שלך ולהתאים עבורך את ביטוח החיים הטוב ביותר.

ביטוח חיים- פתרון כלכלי לעליה בתוחלת החיים

עם השנים תוחלת החיים עולה ובכך מחייבת כל אדם לחשוב על עתידו הכלכלי לאחר גיל הפרישה. אדם עובד כל חייו ודואג לפרנסתו ולצרכיו היום יומיים אך בבוא היום ויצא לגמלאות יצטרך להמשיך ולהתפרנס בכבוד על מנת להמשיך בשגרת החיים שלעיתים עם הגיל אפילו מתייקרת. אנו ב”ביטוח אישי” מאפשרים לכל אחד ואחת מכם להמשיך וליהנות מאיכות חיים טובה גם לאחר גיל הפרישה שבו אתם יוצאים לפנסיה.

איך נדע לרכוש ביטוח חיים שמתאים לנו באופן אישי?

על מנת להשיג ביטוח חיים שיענה על כל צרכינו בצורה המשתלמת והטובה ביותר יש לבדוק את הנתונים האישיים שלנו ולהבין מה בדיוק מתאים עבורנו. צוות הסוכנים המיומנים שלנו ב”ביטוח אישי” ידאג להתאים עבורכם את הפוליסה המתאימה ביותר אליכם באופן אישי. כל אחד לפי צרכיו ולפי הנתונים האישיים שלו כגון: גיל, גובה ההכנסה, מספר ילדים ועוד..

האם ביטוח חיים יכול לשמש גם כביטוח משכנתא? 

ביטוח חיים רגיל מיועד להבטיח את עתידם הכלכלי של המוטבים בפוליסה לרב יהיו אלו בני המשפחה, בני זוג, ילדים, אחים, הורים או אנשים אחרים אותם בעל הפוליסה בחר.  במסגרת פוליסת ביטוח חיים קיימת אפשרות לשעבד את ביטוח החיים לטובת המשכנתא. אך המשמעות היא שבמקרה של מוות הבנק יהיה זה שיקבל את הכסף ולא המוטבים אותם הגדיר בעל הפוליסה.

ביטוח נכות עקב תאונה 

במהלך החיים אנו עלולים להיתקל במצבים לא צפויים אשר יכולים לשנות את חיינו לתמיד. לדוגמה: אדם שהפך לנכה עקב תאונה. ברגע אחד כל חייו משתנים ומלבד הכאב והצער הנוראים הוא אינו יוכל יותר לחיות כפי שהיה רגיל ולהתפרנס בצורה שבה התפרנס. לשם כך קיים ביטוח נכות ואנו ב”ביטוח אישי” נדאג להילחם עבורכם ולהשיג את המגיע לכם!

ביטוח מוות מתאונה

בפוליסת ביטוח חיים קיים גם ביטוח למקרה מוות מתאונה ולא רק למקרה של נכות. מקרים רבים של תאונות דרכים או תאונות עבודה חס וחלילה עלולים להיגמר במקרה של אובדן חיים ובני המשפחה נותרים לבד וללא משענת כלכלית. לשם כך קיים ביטוח חיים למקרה מוות מתאונה.

למי מתאים ביטוח נכות או מוות מתאונה?

תאונה היא מצב לא צפוי שיכול לפגוש חס וחלילה כל אחד ואחת מאיתנו במהלך החיים בלי שום התראה מוקדמת ולשנות את חיינו באופן משמעותי. בין אם נגרמה נכות עקב תאונה ונפגע כושר העבודה שלנו או חלילה ביכולת שלנו להתנהל בצורה עצמאית בחיי היומיום. ובין אם לא עלינו נגרם מוות מהתאונה. לשם כך כל אחד ואחת מאיתנו בין אם הוא צעיר או מבוגר חייב לעצמו ביטוח נכות. 

חשוב לדעת!

בעת ההצטרפות לביטוח חיים נדרש המבוטח למלא שאלון על מצבו הבריאות, תחביביו ועיסוקיו. כמו כן חברת הביטוח רשאית לדרוש מהמבוטח לעבור בדיקות לבירור מצבו הבריאות או להמציא מסמכים רפואיים לגבי מצבו הבריאותי. המבוטח חייב למלא פרטים אמיתיים ונכונים אי מסירה של פרטים נכונים לחברת הביטוח בעת ההצטרפות עלולה לגרום לשלילת תשלומי הביטוח למבוטח או למוטבים בעת הצורך.

מה משפיע על מחירי הפוליסות לביטוח חיים?

גיל המבוטח- ביטוח חיים הנפוץ נמכר בפרמיה משתנה שמחיריה עולים מידי שנה ובכך הפרמיה מתייקרת עם הגיל.

מין- ביטוח חיים לאישה יקר יותר יותר מביטוח חיים לגבר

עישון- במידה והמבוטח מעשן פוליסת ביטוח החיים תהיה יקרה יותר. במידה והפסקתם לעשם תוכלו להנות מהנחה בפרמייה בנוסף ליתרונות הבריאותיים שיש בהפסקת עישון.

תחביבים ועיסוק- אם יש לכם גורמי סיכון בעבודתכם או בתחביבים שלכם פרמיית ביטוח החיים עלולה להתייקר מכך.

מצבכם הבריאותי- לא כל מחלה משפיעה על פרמיית ביטוח החיים אך חשוב לדעת כי מחלות סופניות העלולות לגרום למות המבוטח מייקרות את הפרמייה.

הרחבות הפוליסה- אם אתם מעוניינים בעוד כיסויים, כמו תשלום מוקדם במקרה של מחלה סופנית, הרחבה לאובדן כושר עבודה או תאונות אישיות, תשלום קצבה חודשית במקום פיצוי ועוד.. תצטרכו להוסיף תשלום עבור הרחבת הפוליסה.

מדוע כדאי לעשות ביטוח חיים בביטוח אישי?

על אף שמרבית העובדים השכירים זכאים לביטוח חיים בסיסי ממקום עבודתם, חשוב לדעת כי ביטוח זה מעניק כיסוי של סכומים כספיים קטנים יחסית, שאין די בהם על מנת לכלכל את יקירינו מעבר לתקופה קצרה בלבד. למי מכם שמשלמים כבר על ביטוח חיים, כדאי לדעת כי אצלנו תוכלו להוזיל במקרים רבים את עלות הביטוח ועדיין לזכות לכיסוי רחב ומקיף מחברת ביטוח אמינה ובעלת מוניטין. הודות לניסיון הרב שצברנו בתחום ביטוחי החיים, לצד היכרות עם שאר חברות הביטוח הגדולות במשק ועבודה בממשק עמן, ביכולתנו להציע למבוטחינו סל אופציות נרחב. ביטוח אישי, כסוכנות ביטוח מובילה בתחומה, היא מהבודדות בשוק שמתחייבת כי ביכולתה לאפשר לכל אדם לדאוג לרווחת משפחתו, גם אם עבר חיתום רפואי ונדחה בעבר על-ידי חברות ביטוח אחרות. אנו מבטיחים כי אצלנו, כולם זכאים לביטוח חיים, וכל זה תוך הקפדה על יחס אישי לכל מטופל על-ידי סוכן ביטוח מקצועי, תוך מתן המחירים האטרקטיביים ביותר בשוק ללקוחותינו.