ביטוח נסיעות לחו"ל

טסים לחו”ל? סוכנות ביטוח אישי מציגה מגוון פוליסות לנסיעות לחו”ל ומתאימה עבורכם את הפוליסה הטובה ביותר באופן אישי לפי צרכי הנסיעה שלכם, וכמובן מספקת מענה אישי מקצועי ומהיר לכל צרכיכם.

מהו ביטוח נסיעות לחו”ל?

ביטוח נסיעות לחו”ל הינה פוליסה המעניקה לכם כיסוי מושלם בזמן חופשה, טיול, נסיעת עסקים, או כל טיסה או הפלגה במסגרת אחרת. הביטוח יעניק לכם כמה כיסויים ובתוכם:

כיסוי רפואי הכולל חילוץ, פינוי ממקום הפגיעה, אשפוז ועוד. ביטוח נסיעות לחו”ל הינו ביטוח בעלות מזערית ומספק הגנה כלכלית חשובה מאוד למקרי נזק העלולים להיגרם לכם בארץ זרה. 

כיסוי עבור אובדן מזוודות או רכוש הכולל כיסוי עבור המטען שיש בעבורך העלול להיגנב או להיעלם

ביטוח עבור ספורט אתגרי עבור אנשים הנוסעים ליעד ובו יעשו פעילות הקשורה לספורט אתגרי כלשהו כגון סקי, צניחה חופשית, צלילה, בנג’י, טיפוס הרים ועוד..

מדוע חשוב לעשות ביטוח נסיעות לחול?

כאשר אנו טסים לחופשה או לכל צורך שהוא אנו כמובן מתמקדים בלתכנן את כל הנסיעה עד הפרטים הקטנים, את האטרקציות ואת כל הפעילויות שאנו עומדים לעשות בכדי שהנסיעה תיהיה מושלמת ונוכל להנות ממנה.

אך אל לנו לשכוח כי במקרים רבים אנו יכולים להגיע למדינה זרה ולהיתקל במצבים לא צפויים שלא היו חלק מהתכנית שלנו כגון: לחלות חלילה במחלה מקומית כלשהי ולהיות זקוקים לפינוי לבית חולים מקומי על מנת לקבל טיפול מתאים, או חלילה במקרה של תאונה שקרתה במהלך אטרקציה או אפילו במהלך נסיעה בכביש. מקרים כאלו עלולים לקרות לצערנו בכל רגע נתון והם מגיעים ללא שום הודעה מוקדמת ואין לנו איך להתכונן לכך מראש. לשם כך יש חשיבות גבוהה מאוד לבטח אתכם ואת הנוסעים אתכם בביטוח נסיעות ולכסות את עצמכם מפני הוצאות כספיות בלתי צפויות.

האם ניתן לקבל סיוע רפואי או כל סיוע שיידרש בחו”ל ללא כיסוי ביטוחי?

כן, ניתן לקבל סיוע רפואי או כל סיוע אחר בחו”ל גם ללא כיסוי ביטוחי, אך סיוע זה יכול להגיע להוצאה של מאות אלפי שקלים ועלול לגרום לנו להיתקל בסיטואציות מורכבות מול גופים גדולים במדינה שלא שלנו. לדוגמא: מקרה של צורך בפינוי במסוק, או כל צורך בחילוץ והצלה למיניהם. ברכישת פוליסת ביטוח נסיעות, תמורת סכום סמלי ביותר, תוכלו ליהנות מחופשה בראש שקט שגם אם חלילה משהו קורה יש לכם הגנה כלכלית שתסייע לכם. 

מהו תהליך רכישת פוליסת נסיעות?

ראשית עליכם לתכנן את יעד הנסיעה ולאחר מכן לתכנן את מהלך הנסיעה ולהבין מה היא תכלול, אטרקציות הכוללות ספורט אתגרי , מטען יקר ערך, נסיעה למקום מסוכן ונידח או כל דבר אחר היכול להוות סכנה עבורכם. רק לאחר שהבנתם מה תכלול הנסיעה שלכם רצוי לגשת לרכוש פוליסת ביטוח שתתאים עבור הנסיעה שלכם באופן אישי.

אנו בסוכנות ״ביטוח אישי״ נדע לשאול את השאלות הנכונות ולהבין מהי בדיוק מטרת הנסיעה שלכם ולהתאים עבורכם את הביטוח הטוב ביותר כך שתוכלו לנסוע לשלום וללא שום דאגות.

מה העלות של ביטוח נסיעות לחו”ל?

רכישת פוליסת ביטוח נסיעות הנה רכישה המתבצעת באופן חד פעמי עבור כל נסיעה, עלות הפוליסה מסתכמת בסכום סמלי ביותר, ומתגמלת בעת הצורך עבור הוצאות של מאות אלפי שקלים.

השוואת מחירי ביטוח נסיעות לחו”ל

לפני ל נסיעה לחו”ל אנו עושים הרבה השוואות מחיר. השוואות מחיר בשביל לסגור כרטיס טיסה, מלון, אטרקציות, השכרת רכב ועוד..

אך האם את בודקים גם השוואות מחיר לביטוח נסיעות?

נכון שעלות ביטוח נסיעות היא לא גבוהה, במיוחד שמדובר בנסיעה קצרה. אך כאשר הנסיעה היא נסיעה ארוכה או נסיעה הכוללת בתוכה ביטוח לספורט אתגרי או נסיעה לייעד יוצא דופן ודאי שמחירי הביטוח משתנים ונעשים גבוהים יותר. במקרים כאלה השוואת מחירים יכולה להיות משמעותית.

אנו בסוכנות ביטוח אישי נבצע עבורכם את ההשוואת ונציע לכם את הביטוח הזול והמשתלם ביותר עבורכם.

מה כולל ביטוח נסיעות לחו”ל?

ביטוח נסיעות מחו”ל מורכב מהכיסוי הבסיסי ושורה של הרחבות לפוליסה הניתנות לרכישה בהתאם לאופי הנסיעה שלכם.

הכיסוי הבסיס-

הכסוי הבסיסי כולל שירותי ביטוח רפואי לתקופת השהות בחו”ל שמכסה הוצאות רפואיות כגון: ביקור רופא, אישפוז, תרופות ועוד…

בכיסוי הבסיסי יש גם הרחבות אשר מובנות בפוליסה וניתנות להסרה כגון סיוע חילוץ והצלה- במידה ואתם נוסעים ליעד רחוק ונידח כדאי להוסיף שירות זה.

כיסוי נוסף שניתן להסיר הוא ביטוח צד ג’ שמכסה נזקים שנגרמו על ידכם לרכוש או לגוף של צד שלישי לדוגמא: חלילה במקרה בו נסעת לטיול והשכרתם רכב וחס וחלילה פגעתם ברכב אחר או אפילו בהולך רגל כיסוי זה יכסה את ההוצאות הרפואיות עבור אותו אדם שפגעתם בו בשוגג או את עלות הרכוש שניזוק על ידכם. 

הרחבות לכיסוי הבסיסי-

ברכישת פוליסה בסיסית ניתן לרכוש בנוסף הרחבות שיגדילו את היקף הכיסוי הביטוחי שלכם בהתאם לצורכי הנסיעה לדוגמה: כיסוי עבור ספורט אתגרי, הריון עד שבוע 32, כבודה- כיסוי עבור אבידה או גניבה של המטען שלכם, ביטול נסיעה ועוד..

אז מתי כדאי לרכוש הרחבות לכיסוי הבסיסי? 

כאשר אתם נוסעים לחופשה הכוללת ספורט אתגרי או נסיעה הכוללת מטען יקר רצוי שתרכשו את הרחבות הביטוח המתאימות לכם.

לדוגמה: משפחה שנוסעת לחופשת סקי חשוב מאוד לבטח את כולם בביטוח נסיעות הכולל כיסוי עבור ספורט אתגרי.

יתרונות בסוכן ביטוח לביטוח הנסיעות שלכם

ביטוח נסיעות לחול אינו ביטוח מורכב במיוחד וכיום עם כל השירותים הדיגיטליים המונגשים לנו כל אחד יכול לבטח את עצמו באופן עצמאי דרך אתרי חברות הביטוח השונות וללא צורך בנציג שירות. אך חלילה במקרה של פציעה בחו”ל או בכל מקרה אחר בו נאלצים להפעיל את הביטוח אנו עלולים להיתקל במצב בו אנו לא יודעים מה עלינו לעשות, למי לפנות? איך לתבוע? איזה מסמכים לדרוש? לאן לגשת על מנת לקבל סיוע? לכן חשוב מאוד שיהיה לכם סוכן ביטוח אישי שיהיה זמין עבורכם וידאג לכם ויכוון אתכם אילו מסמכים נדרשים לתביעה , מה לעשות, אילו טיפולים כלולים בכיסוי הביטוחי שלכם וכמובן ילחם עבורכם מול חברות הביטוח על מנת שתקבלו את כספכם המגיע לכם.

לסיכום

ביטוח נסיעות הוא מוצר חובה כאשר אם נוסעים לחו”ל בין אם זה לצורך עבודה או חופשה או לצורך כל נסיעה אחרת.

אז סגרתם חופשה? השקעתם זמן בתכנון הנסיעה? אל תשכחו לבטח את עצמכם בהתאם לצרכי הנסיעה ובכך תוכלו להנות מהנסיעה בראש שקט.