ביטוח עסקים

העסק שלכם הוא מקור הפרנסה שלכם ולרב איכות החיים שלכם תלויה בו. ביטוח עסקים בא להגן עליכם מפני קריסה כלכלית במקרים בהם העסק שלכם עלול להיפגע הן למבנה והן לתכולה. איש מאיתנו לא יודע מתי חלילה עלול להיגרם לו נזק בעסק כגון: שריפה, פריצה, גניבה, שוד, שיטפון, נזקי מזג אוויר ועוד.. מקרים כאלו יכולים לקרות לכל אחד מאיתנו ללא שום התראה מוקדמת והנזק עשוי להיות כבד מנשוא.

לכן חשוב מאוד לדאוג שבית העסק שלכם יהיה מבוטח בביטוח עסק, אל תהמרו על המזל.

מה כולל ביטוח עסק?

ביטוח עסק כולל ביטוח עבור מבנה בית העסק שלכם- הנכס עצמו, ובנוסף עבור הרכוש הקיים בעסק כגון: ציוד, סחורה ועוד.

ביטוח המבנה נועד להגן על מבנה בית העסק מפני נזקים שעלולים לקרות חלילה לדוגמה: ביתק עסק שהתקרה התמוטטה בו או אפילו אחד הקירות. ביטוח המבנה יעניק לכם כיסוי כלכלי על מנת לתקן את הנזק.

ביטוח התכולה נועד על מנת להגן על הרכוש הקיים בתוך העסק שלכם. בין אם זה סחורה ובין אם זה ציוד ומכשור יקר ערך. בכל בית עסק התכולה אשר נמצאת בתוכו שווה ערך רב והיא בעצם מקור הפרנסה של בעל העסק לדוגמה: חנות תכשיטים ויהלומים, כל יהלום שנמצא בחנות שווה עשרות ואף מיליוני שקלים וחלילה במקרה של גניבה או שוד עלול לאבד בעל העסק הון עתק של כספים.

 

ביטוחים נלווים לבעלי עסקים

ביטוח אחריות מקצועית-

ביטוח אחריות מקצועית הוא ביטוח הנמכר לבעלי מקצועות חופשיים ולעסקים ומהווה הגנה מפני תביעה אזרחית על נזק שגרמו בתום לב במסגרת פעילותם המקצועית

ביטוח דירקטורים-

ביטוח דירקטורים ונושאי משרה נועד על מנת להגן על בעלי הדירקטורים ונושאי המשרה מפני תביעות המוגשות על ידי צד שלישי בגין מעשים שנעשו שלא כדין במסגרת תפקידם.

ביטוח צד ג’-

ביטוח צד ג’ לעסק נועד על מנת להגן על בעל העסק מפני תביעות בגין נזקי גוף או רכוש אשר נגרמו לצד שלישי בעקבות פעילותו של העסק, על פי פקודת הנזיקין.

ביטוח מנהלים-

ביטוח מנהלים הוא חיסכון פנסיוני גמיש ומותאם אישית. סכום ההפרשות נקבע לפי מצבו האישי של המבוטח, מצבו הבריאותי, סכום ההכנסות ועוד..

קרן השתלמות-

קרן השתלמות היא אפיק חיסכון לטווח בינוני, אשר מופקדים בו כל חודש כספים וניתן לפדותו בכל שש שנים לכל מטרה.

קופת גמל-

קופת גמל היא אפיק חיסכון פנסיוני המיועד לטווח הארוך. אפיק זה מאפשר לחסוך כסף בכל חודש אשר ישמש אתכם בגיל הפרישה.

ביטוח אובדן רווחים

רוב בעלי העסקים בדרך כלל ידאגו לבטח את מבנה העסק, תכולתו והגנה מפני תביעות מצד ג’. 

אבל, מה לגבי הגנה עבור אובדן הכנסות?

לדוגמה: כאשר בית עסק נשרף חלילה יש לשקם את מקום העסק על ידי שיפוץ ורכישת ציוד חדש, אך אל לנו לשכוח כי בזמן פעילות השיקום בית העסק, העסק לא יהיה מופעל ובכך חווה בעל העסק הפסדים עצומים אשר יכולים לגרום לו להפסדים רבים ואף להביאו למצב של פשיטת רגל. לכן מומלץ מאוד לבטח את העסק גם מפני אובדן הכנסות. חשוב לדעת כי את ביטוח אובדן רווחים חייב לרכוש באותה חברת ביטוח בה רכשנו את ביטוח הרכוש של העסק.

הרחבות לביטוח עסקים

כיום כל אחד יכול לפתוח כל עסק ואף להעסיק עובדים. אך האם כולנו יודעים איך להתנהל נכון מבחינה עסקית? האם יש לנו את כל הכלים הנכונים בכדי לדעת איך העסק יהיה רווחי עבורנו? אצלנו במסגרת ביטוח עסקי תוכלו לקבל ליווי מקצועי וייעוץ עסקי. אנו בסוכנות ביטוח אישי מעסיקים עבורכם את מיטב יועצי העסקים אשר תוכלו להיפגש עימם ולבנות תוכנית עסקית המתאימה עבור בית העסק שלכם. תקבלו ליווי אישי וצמוד אשר יעזור לכם להתנהל נכון כלכלית בבית העסק ולהכפיל את הרווחים בצורה משמעותית.

יחד עם זאת, במקרה של תביעה תוכלו להיעזר ביועץ משפטי לעסקים אשר ילווה אתכם במהלך התביעה ויוכל לייצג אתכם מבחינה משפטית תוך ניהול של תיק התביעה בצורה מקצועית ואמינה. 

האם כדאי לעשות ביטוח לעסק?

ביטוח לעסק הוא הכרחי וחשוב ביותר עבור כל עסק שהוא וכמו שכבר הזכרנו תכולת העסק שווה ברב המקרים מאות אלפי שקלים ואף מליונים. תכולת העסק בעצם היא זאת שמהווה את מקור פרנסתו של בעל העסק ועל ידיה הוא מתפרנס בחיי היום יום.

אף אחד מאיתנו לא היה רוצה לאבד את עיקר רכושו ביום בהיר, לכן ביטוח לעסק הוא ביטוח חובה לכל בעל עסק.

מה העלות של ביטוח לעסק?

כל עצמאי ובעל עסק משקיע כסף רב וזמן בלתי מבוטל מחיי היום יום לטובת העסק שלו. ניהול עסק כרוך באחריות רבה המלווה גם בסיכונים גדולים. ביטוח עסק מגן עליך מבחינה כלכלית במקרים של סיכונים העלולים להיגרם לבית העסק שלך שזהו מפעל חייך ולכן העלות החודשית היא מזערית לעומת שווי האסון שעלול לקרות. אך כמו בכל תחומי הביטוח ניתן לחסוך כספים רבים על ידי הכוונה מקצועית והתאמת פוליסה נכונה. אנו בסוכנות ביטוח אישי נדאג לכם לפוליסת ביטוח המשתלמת ביותר המתאימה עבור בית העסק שלכם באופן אישי ובעזרת צוות הסוכנים המיומן שלנו תוכלו לחסוך מאות ואף אלפי שקלים בחודש.

אז כמה עולה ביטוח עסק קטן? זוהי שאלה שעסקים רבים מתחבטים בה ורוצים לקבל עליה תשובה בהקדם האפשרי. אך כדי לענות על השאלה הזו, חשוב לבצע תחילה הערכה של בית העסק ושל כל המרכיבים שלו. לאחר פגישה עם סוכן ביטוח שיענה על כל השאלות שלכם וידע מה בדיוק כולל בית העסק שלכם, תוכלו לקבל הצעת מחיר על ביטוח לעסקים שמתאים לכם ולבית העסק שלכם בדיוק.

למה לעשות ביטוח עסק בסוכנות ביטוח אישי?

אנו בסוכנות “ביטוח אישי” מעסיקים צוות מיומן ומקצועי ביותר של סוכנים אשר מתמחים בכל הקשור לביטוחי עסק. בנוסף לכך אנו עובדים עם חברות הביטוח הגדולות והמובילות במדינה.

כאשר תפנו לסוכנות ביטוח אישי על מנת לקבל הצעת ביטוח עבור בית העסק שלכם תקבלו את השירות הטוב ביותר תוך מתן מענה יעיל מהיר ואמין מצוות הסוכנים שלנו אשר ילוו אתכם בכל אורך שנות הביטוח וידאגו לטפל בכל בעיה ולדאוג שתקבלו את המירב המגיע לכם. פעילותה הייחודית של צוות הסוכנים של “ביטוח אישי” כוללת זיהוי וניתוח של סיכונים העלולים לפגוע בבית העסק שלכם ולמצוא פתרונות המתאימים לכל הסקטורים בהתאמה אישית לכל אחד ואחת באופן אישי. צוות הסוכנים שלנו מקצועי מנוסה ומומחה בכל הקשור לביטוחים וידאגו להשיג עבורכם את ההצעה הטובה ביותר עבור ביטוח בית העסק שלכם. צוות הסוכנים שלנו ידאג לשאול אתכם את השאלות הנכונות ולהבין בעצם מה מכיל העסק שלכם ובכך יתאים לכם פוליסת ביטוח שתתאים אליכם באופן אישי. 

 

לסיכום

ניהול עסק הינו עניין מורכב שיכול לגרור עמו אחריות רבה המחייבת תוכנית עסקית נכונה ותכנון עד הפרטים הקטנים. בעזרת ניהול סיכונים נכון של בעל מקצוע תוכלו לבטח את העסק שלכם בתכנית ביטוחית המתאימה עבור העסק שלכם באופן אישי ולהמשיך לנהל את העסק בחיי היום יום בראש שקט ובטוח. אנו בסוכנות ביטוח אישי נשמח לעמוד לרשותכם ולבטח את עסקכם באופן הטוב והמקצועי ביותר.