ביטוח פנסיה אישי

פנסיה זה לא רק הכסף שישמש אותנו בגיל הפרישה – זה ביטוח לכל דבר. 

כאשר אנו מדברים על קרנות פנסיה וביטוחי מנהלים אנו חייבים לדעת שזה הדבר החשוב ביותר על מנת לדאוג לעתיד שלנו ושל המשפחה שלנו ויש כמה פרמטרים חשובים ביותר שחייבים להכיר.

בבדיקה פשוטה בסימולטור – ניתן להגדיל את הפנסיה במאות אלפי שקלים!

להצעת הביטוח המשתלמת ביותר השאירו פרטים ללא התחייבות:

שירות מקיף ונוח

הזמנת דוח מסלקה ללא עלות ופגישה מול סוכן ביטוח ופיננסים, כולל ניתוח רחב של המצב הפיננסי שלך. לאחר מכן, מעקב אחרי ההפרשות התקינות שלך ודמי הניהול בהתאמה למצב התעסוקתי שלך. בשוטף, עדכון לפי מצב השוק על ידי שיחה ובדיקה שנתית וכמובן ליווי אישי.

חסכון של 200,000+

כל ההבטים שחייבים להילקח בחשבון בעת תכנון פנסיוני: עליות דמי הניהול, מסלולי ההשקעה של הפנסיה, התאמה של הפנסיה ע"פ סימולטור המציג את כל המידע לשנים הבאות, תכנון פרישה לפני יציאה לפנסיה, קיבוע זכויות לאחר יציאה לפנסיה והטבות מס שניתן לנצל.

דאגה לטווח הארוך

ללא ביטוח פנסיוני, לאנשים רבים לא יהיה מספיק חסכונות כדי לפרנס את עצמם במהלך שנות הפרישה שלהם וייתכן שיצטרכו להסתמך על הטבות ממשלתיות או תמיכה משפחתית כדי להסתדר. אנו דואגים באופן אישי למבוטחים שלנו לטווח הארוך. אנו נתכנן עבורך את הדרך הנכונה לפרישה.

בדיקה מקיפה

אנו בודקים לא רק הפנסיה שלכם אלא גם את ביטוחי המנהלים, קרנות ההשתלמות וקופות הגמל. אנו יודעים לנתח עבורכם את התמונה המלאה על המצב הפיננסי שלכם ועתידכם. כמובן הכי חשוב נדע לדאוג לרווחים וההפסדים שלכם בצורה המיטבית על מנת שתגיעו לפנסיה בביטחון מלא.

אודותינו

סוכנות ביטוח אישי – סוכנות לביטוח ופיננסים – נעים להכיר.

כבר מעל ל-20 שנה, בסוכנות שלנו, הלקוח תמיד במרכז! 

אנו מלווים עשרות אלפי משפחות ודואגים לעדכן ולשפר את התנאים מידי שנה.

אנו בסוכנות עובדים מול כל חברות הביטוח, בתי ההשקעות והגופים הפיננסים. כך אנו שומרים על הערך החשוב ביותר ובונים חליפה מושלמת עבור הלקוחות שלנו: ליווי מלא בתביעות ומענה חירום 24/7 .

המומחיות שלנו היא להלחם למעכם מול חברות הביטוח. 

לקוחות ממליצים

להצעת הביטוח המשתלמת ביותר השאירו פרטים ללא התחייבות:

דילוג לתוכן