הלוואות מימון ואשראי

החיים הם מלאי הפתעות ובמקרים רבים בחיים אנו נתקלים במצב בו אנחנו צריכים עזרה כלכלית למטרות שונות כגון: הקמת עסק, רכישת דירה, רכישת רכב, אירועים משפחתיים, סגירת חוב ועוד…

בימינו ישנן סוגי הלוואות שונות והאופציות העומדות לרשותינו בלקיחת הלוואה הן רבות. אנו בסוכנות ביטוח אישי נוכל ללוות אתכם ולייעץ לכם היכן כדאי לקחת את ההלוואה וכמובן נדאג לכם לפריסה נוחה ומשתלמת לאורך זמן.

מה זה הלוואה?

הלוואה היא עסקה בה אדם או גוף כלשהו מלווה סכום כסף ללווה לתקופה מוגבלת בזמן ובתנאי החזרה שונים. הגוף שנותן את הכסף נקרא “מלווה” והגוף שמקבל את הכסף נקרא “לווה”.

הגוף הנותן הנפוץ ביותר הוא הבנק שזהו עיסוקו העיקרי אך קיימים עוד גופים רבים המלווים כספים כגון: חברות ביטוח, גמ”חים ואנשים פרטיים. 

סוגי הלוואות

קיימים סוגים רבים של הלוואות הנבדלים זה מזה בשיטת קבלת הכסף ותשלומו.

הלוואה מקופות גמל, פנסיה, קרן השתלמות- הלוואה הנלקחת בערבות לכספים שנצברו לאורך השנים בקופת הגמל.

משכנתא הפוכה- משכנתא הפוכה היא הלוואה המשעבדת את הנכס כבטוחה להחזרת ההלוואה. משכנתא הפוכה הניתנת בדר”כ לאנשים בגילאי 60 ומעלה ומהווה פיתרון לאנשים שצריכים כסף נזיל מבלי למכור את ביתם. 

הלוואות לעסקים- הלוואות הניתנות לבעלי עסקים למגוון מטרות כגון: שיקום העסק, רכישת סחורה, הרחבת העסק ועוד.. 

במסגרת השירות הפיננסי שלנו תוכלו לקבל הלוואות, מימונים, ייעוץ קבלת אשראי, ניקיון היסטוריית אשראי BDI ועוד…

מה זה ניקוי היסטוריית אשראי?

נתקלתם בסירוב בלקיחת משכנתא? יש לכם בעיות לקבלת הלוואה? אנו נוכל לשפר את דירוג האשראי שלכם ולדאוג למחיקת BDI שלילי. אצלנו בסוכנות תוכלו להנות מצוות סוכנים מקצועי ואמין אשר יבדוק עבורכם בדיקת זכאות יסודית ויטפל עבורכם בכל המסמכים הדרושים וכמובן יעמדו במבחן התוצאה וידאגו שדירוג האשראי שלכם יעלה משמעותית ויחזירו לכם את היכולת להתנהלות פיננסית  תקינה.

בעל עסק? צריך מימון? 

כדי לפתוח או להרחיב עסק צריך פעמים רבות עזרה כלכלית אנו פה כדי לתת לך את המימון הטוב ביותר ולעזור לך לצמוח בעסק ולפתח אותו ועל ידי כך להרחיב את העסק. בסוכנות ביטוח אישי אנו מעסיקים יועצים ואנשי צוות אשר ילוו אותך וימצאו עבורך את ההלוואה הטובה ביותר עסוק בית העסק שלך. 

אנו בסוכנות ביטוח אישי נשמח לעמוד לרשותכם ולתת לכם הלוואה למגוון רחב של מטרות. בין אם זה לרכישת רכב, פתיחת עסק, אירוע משפחתי, שיפוץ או לכל מטרה אחרת. צוות הסוכנים המיומן שלנו יבדוק את מצבכם הכלכלי ואת יכולת המימון שלכם ולפי כך יבנו לכם תמהיל הלוואה המתאים עבורכם באופן אישי כדי שתוכלו להנות ממימון נכון לכל צורכיכם.

למה כדאי לכם לקבל ייעוץ ולקחת הלוואה לעסק מסוכנות ביטוח אישי?

בסוכנות ביטוח אישי מועסקים אך ורק אנשי מקצוע מיומנים אשר יוכלו לבדוק את מצבכם הכלכלי בעסק ולייעץ לכם איזה הלוואה לקחת לעסק על מנת לשפר את מצבכם הכלכלי ולהגדיל את ההכנסות בעסק, יבדקו את החשבונות, יקבלו עבורכם הצעות הלוואה ולאחר מכן יבנו לכם תמהיל הלוואה נכון שישמש אתכם לעסק ויעזור לכם לצמוח. בסוכנות שלנו טובת הלקוח היא זאת שעומדת במקום הראשון וכשאר תגיעו לקבל הצעה אנו נפעל אך ורק לפי טובתכם האישית!

מהו גובה הריבית בלקיחת הלוואה מביטוח אישי?

אנו בסוכנות מתחייבים להשיג עבורכם את הריביות המשתלמות ביותר במשק, תוך מענה אישי למצבכם הכלכלי ובהתאם להחזרים החודשיים בהם תוכלו לעמוד. צוות הסוכנים שלנו ידאג לכם לפריסה נוחה ומשתלמת לאורך השנים.

לסיכום

פותחים עסק? רוצים רכב חדש? שיפוץ? המינוס לוחץ? בואו לקבל ייעוץ והכוונה לצורך לקיחת הלוואה בתנאים המתאימים עבורכם באופן אישי אשר תוכל לעזור לכם לשפר את מצבכם הכלכלי.