שירותי ייעוץ וליווי פיננסי

לא אחת אנו נמצאים בחיים בצומת שעלינו לקבל עזרה, ייעוץ והכוונה מקצועית בנושאים שאנו לא מתמצאים בהם לפרטי פרטים. רב האנשים, משכילים ככל שיהיו לא בהכרח ידעו להתנהל נכון במצבים מסוימים בחיים ללא עזרה מקצועית. במקרים רבים מצבים אלו הם בעלי חשיבות רבה וההחלטות שנקבל ישפיעו על עתידנו באופן משמעותי מאוד. אנו בסוכנות ביטוח אישי מעסיקים יועצים מוכשרים ומקצועיים למגוון רחב של תחומים בהם יש צורך בייעוץ מבעלי ידע מקצועיים וניסיון של שנים.

מהם סוגי שירותיי הייעוץ שלנו?

בסוכנות ביטוח אישי תוכלו לקבל מגוון רחב של ייעוצים כגון:

ייעוץ החזרי מס- את תשלומי המיסים אנו דואגים לשלם חודש בחודשו אך בלא מעט מצבים יוצא שאנן משלמים יותר ממה שצריך ומגיע לנו החזר מס. צוות הסוכנים המיומן שלנו ידאג לכם לבדיקה וטיפול נכון על מנת שתקבלו את כספכם המגיע לכם.

ייעוץ משכנתא- רוכשים דירה בשעה טובה? זו כנראה העסקה הגדולה ביותר בחייכם! ולכן חשוב מאוד להיעזר ביועץ משכנתא מוסמך אשר ילווה אתכם בכל תהליך לקיחת המשכנתא. יועץ המשכנתא יבדוק את מצבכם הכלכלי, רמת ההכנסה, סכום ההון העצמי העומד לרשותכם ובנוסף את שווי הנכס אותו תרצו לרכוש ועל ידי נתונים אלו יבנה עבורכם את תמהיל המשכנתא המתאים עבורכם באופן אישי. יועץ המשכנתא ילווה אתכם בקבלת ההצעות מהבנקים וישיג עבורכם את הריביות הטובות בשוק!

ייעוץ פרישה- פרישה לגמלאות היא לא דבר פשוט. זהו שינוי מהותי בחיים האדם ולשם כך יש לקבל ייעוץ והכוונה נכונים. יועצי הפרישה שלנו יוכלו לעזור לכם לפרוש לגמלאות בצורה הבטוחה והטובה ביותר תוך ליווי מקצועי במהלך הפרישה.

ייעוץ משפטי לעסקים- בכל בית עסק טוב ככל שיהיה יכול להיות מצב של תביעה בו הלוקח תובע את בית העסק. בין אם זה תביעה בעיניין שירות לקוחות, הפסד כספי ללקוח ועוד…חשוב מאוד לקבל ייעוץ משפטי מאיש מקצוע מוסמך במהלך התביעה ולפני ההגעה למשפט.

ייעוץ עסקי- לא אחת בעלי עסקים נקלעים למצבים בהם העסק בירידה כלכלית או במצב סטטי וללא הרבה רווחים. תפקידו של היועץ העיסקי הוא לעזור לך ולהבין מה החולשות בעסק ולחזק אותם ולצמוח כלכלית.

יייוץ קבלת מימון ואשראי- הבנק הישראלי הממוצע מערים לא מעט קשיים בלקיחת הלוואה ובהגדלת מסגרת האשראי ואפילו כשזה נוגע  בקבלת הקלות שונות בחשבון הבנק שלנו.עם קצת מאמצים ואסטרטגיה אני בסוכנות נוכל לדאוג לכם להלוואות הטובות בשוק וקבלת אשראי תוך בדיקת יכולת ההחזר החודשית שלכם.

ייעוץ נקיון הסטוריית אשראי שלילית- דירוג האשראי הוא ציון המגדיר את יכולת ההחזר החודשי שלך. אם דירוג האשראי. שלך נמון או אפילו BDI שלילי רב הסיכויים שכל נותני האשראי יפסלו אותך. אנו בסוכנות נדאג למחוק את ההיסטוריה השלילית ולהרים את דירוג האשראי שלך.

מה זה תכנון פיננסי?

במהלך החיים אנו צוברים כספים בכל מיני מוצרי השקעה למיניהם כגון: פנסיה, קרן השתלמות, תיקי השקעות, בנקים וכו’, כל מוצר חיסכון מתנהל בצורה שונה ומורכב מנתונים שונים. ולכן יש צורך לבחון את כל הנתונים של מוצרי החיסכון הרשומים על שמנו ולבנות תוכנית ניהול פיננסית המתאימה עבורנו באופן אישי. צוות הסוכנים המקצועי שלנו יבחנו את התנהלותכם הפיננסית ואת מוצרי ההשקעה הקיימים על שמכם ויבנו עבורכם תוכנית פיננסית שתעזור לכם לחסוך אלפי שקלים ולמצות את הזכויות המגיעות לכם באופן מקסימלי כגון: בדיקה עבור הטבות מס, החזרי מס ועוד..

למה לקחת ייעוץ והכוונה דרך ביטוח אישי?

אנו בסוכנות ביטוח אישי מעסיקים צוות סוכנים ויועצים מקצועיים ואמינים בלבד אשר מוסמכים בכל הנוגע לתחומי הפיננסים ונשמח ללוות אתכם בכל ההליכים הפיננסים שלכם.חברת ביטוח אישי שמה בראש את טובת לקוחותיה ונותנת מענה מהיר מקצועי ואמין תוך מתן שירות אישי לכל לקוח ולקוח. אנו בסוכנות נדאג שתקבלו את ההטבות הטובות ביותר ונלחם עבורכם בכל מה שתצטרכו מול חברות הביטוח וכמובן תהנו מייחס אישי ומקצועי ביותר.

לסיכום

צריכים ייעוץ? פורשים לגמלאות ולא יודעים איך לסדר את תשלומי הפנסיה? צריכים ייעוץ בעבור החזרי מס? ייעוץ משכנתא? ניקוי היסטוריית אשראי? החלטות אלו הן החלטות חשובות ובעלות ערך רב לחיינו. החלטות אלו ישפיעו על עתידנו הכלכלי באופן משמעותי ויכלות לשנות את אורח חיינו מקצה לקצה. אצלנו בסוכנות ביטוח אישי עומדים לרשותכם צוות סוכנים מקצועי ומיומן שישמחו לתת לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר כאשר טובתכם האישית עומדת בראש סדר העדיפויות. אצלנו בסוכנות תהנו מיחס אישי סבלני לכל אחד ואחת.