יש לכם תחושה שאתם משלמים הרבה יותר מדי עבור הביטוחים שלכם? אתם צודקים!
רוצים לדעת כמה יותר?

כך תחסכו כסף בביטוח ב-3 שלבים פשוטים

1

הזינו את הפרטים שלכם ואת פרטי הביטוחים שברשותכם

2

מחשבון ביטוח אישי יחשב את הזכאות שלכם להנחות משמעותיות בביטוח החיים, בביטוח הבריאות, בביטוח התאונות האישיות ובביטוח הסיעודי שלכם

3

קבלו דוח עם המלצות כיצד תוכלו לממש בקלות ובמהירות את ההנחות שמגיעות לכם בחברת הביטוח שלכם!

נעים להכיר,

אנחנו כאן לפתוח לכם את השער לחיסכון בתשלומי הביטוח!

בתום שנים רבות בהן עבדנו בעולם הביטוח כסוכנים וכלכלנים והכרנו את חברות הביטוח “מבפנים”, אנחנו יודעים שמרבית המבוטחים משלמים הרבה יותר מדי. זאת הסיבה שפיתחנו את “מחשבון ביטוח אישי” – מחשבון שנועד לקדם את המודעות הצרכנית של הציבור הישראלי באחד מהמוצרים היקרים והמשמעותיים ביותר: ביטוחי החיים והבריאות. באמצעות המחשבון שלנו, תוכלו לזהות תוך דקות ספורות, כמה כסף אתם יכולים לחסוך בביטוחים שלכם וכיצד לממש בקלות את הזכאות שלכם להנחות שונות מול חברות הביטוח.

לא נגענו

woman1-400px
"החלפתי מספר מקומות עבודה ובכל מקום פתחו לי עוד ועוד פוליסות ביטוח חיים ובריאות. סוכנות ביטוח אישי אפשרו לי לדעת אילו ביטוחים יש לי ולמנוע כפילויות שעלו לי המון כסף!"
גילה א.
גבעתיים
woman7-400px
"שנים ששילמתי מחיר עמלות מקסימלי ומנופח.. כבר הכנסתי את המשפחה לביטוח אישי ואני ממליצה לכל החברות שלי להשתדרג"
רינה ש.
רמת השרון
man2-400px
"אני לא אוהב לצאת פראייר אז אני אמליץ בחום לנסות את ביטוח אישי. בהתחלה הציעו לי בדיקה חינם, עכשיו אני איתם בגלל השירות!"
דורון ג.
תל אביב
man3-400px
"אני אוהב את דילים טובים, ואני אוהב את החיים. ביטוח אישי הציעו לי מחיר הנחה הכי טוב מכולם, ויש יחס אישי שמקל על החיים. בול בשבילי.
רוני ס.
פתח תקווה

* מחשבון “ביטוח אישי” הוא כלי עזר בלבד לקבלת אומדן או הצלבת נתונים. המחשבון אינו מיועד לקבלת החלטות הנוגעות לביצוע עסקאות ופעולות בפוליסות הביטוח והוא אינו מהווה תחליף להצעה מקצועית של גורם פיננסי או יועץ מומחה. מנהלי האתר אינם אחראים באופן כלשהו להפסדים או נזקים שעלולים להיגרם כתוצאה מחישוב שבוצע במחשבון 

© כל הזכויות שמורות - לחברת ב.י מאור סוכנות לביטוח בע"מ

צרו קשר

דילוג לתוכן